אפליקציית הקריאה לענן של הליקון

ספרים קוליים

 

אפליקציית הקריאה HBreader תומכת בשני סוגים של ספרים קוליים:

  1. ספר דיגיטלי משולב קול
  2. ספר קולי נטו

ספר דיגיטלי משולב קול

ספר משולב קול, הוא ספר דיגיטלי רגיל שבכל פרק או חלק מהפרקים יש כפתורי השמעה, נגיעה קצרה בספר תציג את כפתורי ההשמעה אם קיימים. כאשר לוחצים על כפתור ההשמעה בפרק מסויים, ההשמעה תמשיך גם לפרקים הבאים.

דמינו לעצמכם את התרחיש הבא: אתם נוהגים ברכב ולכן לא יכולים לקרוא, אתם מאזינים לספר. לאחר מכן אתם מגיעים למקום ציבורי בו אינכם יכולים להקשיב, אז אתם ממשיכים בקריאת הספר.

כאשר נסיים להקשיב או לשמוע ונצא מהספר תישמר סימניה (יש לזכור שסימניה נשמרת רק ביציאה). כאשר נשוב לספר, הוא יפתח בערך באותו מקום. חשוב לזכור שלא ניתן לדייק במעבר מהאזנה לקריאה לכן סביר להניח שבחזרה לקריאה הספר יפתח עמוד לפני או אחרי המקום בו סיימנו להקשיב. כך גם בחזרה מהאזנה לקריאה, ההשמעה תחל מעמוד לפני או עמוד אחרי. לשם כך נוספו גם כפתורים של 10 שניות קדימה או אחורה.

שיטה זו יחודית להליקון ומאפשרת לקרוא ולהקשיב בו זמנית.

 

ספר קולי נטו

ספר קולי נטו הוא ספר שבמקום טקסט כתוב יש בו רק שמע. היתרון של ספר קולי הוא שאפשר לשמוע אותו כאשר אין לנו אפשרות לקרוא, לדוגמה בזמן נהיגה או כאשר אנו עושים פעולות אחרות כמו בישול וכד'.

האפליקציה מאפשרת הקשבה לספר דרך כל טלפון חכם (אנדרואיד 4.2 ומעלה או iOS 10 ומעלה). ברגע שתפסיקו להקשיב, תשמור האפליקציה את המקום בו הפסקתם ותאפשר לכם להמשיך להקשיב מאותו מקום. אם לדוגמה בבוקר אתם נוהגים לעבודה ומקשיבים לספר, כאשר הגעתם לעבודה, תוכלו להפסיק את ניגון הספר ובסוף היום בנהיגה חזרה תוכלו להמשיך להקשיב מהמקום בו הפסקתם.

בנוסף לכך, מוצג סליידר המאפשר לכם לזוז מהר בכל הספר כמו שמעבירים קדימה סרטון ביוטיוב.

 

 

לפרטים נוספים על ספרים קוליים והפקת ספרים קוליים, פנו להליקון ספרים דרך המייל: info@heliconbooks.com